Kooli Rollikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kooli Rollikas

See on Rollika foorum. Kui sa tead, kuidas Rollikas asjad on, siis liitu. Kui aga mitte, siis palun ära hakka nalja tegema. Aga kui sa tahad õppida, siis registeeri ja saada adminile PM. :)

PealehtOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Mitu kasutajat.
Lõpuks olen ma kohal. I_icon_minitimeby Carmen Larene Kolm Dets 19, 2012 7:38 pm

» Õpilased (1.-12.)
Lõpuks olen ma kohal. I_icon_minitimeby Missy Jones Kolm Dets 19, 2012 4:59 pm

» Õpetajad
Lõpuks olen ma kohal. I_icon_minitimeby Missy Jones Teis Nov 27, 2012 2:12 pm

» Kasutaja Grupid.
Lõpuks olen ma kohal. I_icon_minitimeby Emmalis Peach Püh Nov 25, 2012 4:04 pm

» Mida ma võiksin juurde teha?
Lõpuks olen ma kohal. I_icon_minitimeby Jaanika Pintsel Laup Nov 17, 2012 1:57 pm

» Administraatorid/Moderaatorid
Lõpuks olen ma kohal. I_icon_minitimeby Missy Jones Esm Nov 12, 2012 1:28 pm

» Lõpuks olen ma kohal.
Lõpuks olen ma kohal. I_icon_minitimeby Lara Croft Reede Nov 02, 2012 5:21 pm

Lõpuks olen ma kohal.

Go down 
AutorTeade
Becky Gomez
10. klassi õpilane
Becky Gomez

Postituste arv : 38

Lõpuks olen ma kohal. Empty
PostitaminePealkiri: Lõpuks olen ma kohal.   Lõpuks olen ma kohal. I_icon_minitimePüh Okt 28, 2012 3:40 pm

Siia saavad siis kirjutada Becki ja Cecilie ja kui keegi tuleb ka siia tuppa elama siis saab ka tema siia kirjutada.
Tagasi üles Go down
Becky Gomez
10. klassi õpilane
Becky Gomez

PostitaminePealkiri: Re: Lõpuks olen ma kohal.   Lõpuks olen ma kohal. I_icon_minitimePüh Okt 28, 2012 3:50 pm

Becky tuli tuppa.Ta lasi koti õlalt maha ja viskus voodile.Tõusis kiiruga püsti. '' Nii missuguse voodi ma valin? '' mõtles ta endamisi.Ta pilk peatus ühel voodil mis oli 3'est ülejäänud voodist natuke kaugemal. '' Selle ma valin! '' lausus ta kõva häälega.Ta viis oma spordikoti sinna ning hakkas oma riideid kappi panema.Sneekerid ja capid pani ta voodi peal olevale riiulile.Kui riided ja muud asjad olid paika pandud istus ta voodile.Ta võttis välja kitarri ja hakkas seda mängima.
Tagasi üles Go down
Cecilie Montez
10. klassi õpilane
Cecilie Montez

Postituste arv : 80

PostitaminePealkiri: Re: Lõpuks olen ma kohal.   Lõpuks olen ma kohal. I_icon_minitimePüh Okt 28, 2012 4:22 pm

Mõne aja pärast tuli ka tuppa Cecilie. "Hey Becky," lausus ta siis kohe talle kui märkas, et tema ka on juba siin. Cecilie valis siis omale esimese ette juhuva voodi, ta ei viitsinud eriti valima hakkata hetkel. Ta siis pakkis kähku oma asjad oma kohvrist oma kappi ning ainus asi, mis CeCe voodile pani oli tema läpakas. Ta kavatses hiljem selle avada ja msni vms sellisesse kohta minna.
Tagasi üles Go down
Becky Gomez
10. klassi õpilane
Becky Gomez

PostitaminePealkiri: Re: Lõpuks olen ma kohal.   Lõpuks olen ma kohal. I_icon_minitimePüh Okt 28, 2012 4:31 pm

''Jo!'' lausus Becky rõõmsalt.''See aasta on koolis täiega palju uusi õpilasi'' lausus ta veidrat nägu tehes.Ta lõpetas kitarri mängu ning ta läks kapi juurde.''Nii mida ma homme kanda võiks'' mõtles ta enamisi.Ta võttis kapist välja kulunud teksad, topi, hudi ning pani need teistest natuke eraldi.Peale riiete välja otsimist võttis ta kotist välja oma iPodi ja kõrvaklapid.Kui kõrvaklapid olid pähe pandud küsis ta CeCe käest : '' Ei tea kas see aasta ka koolis pidusid toimub? ''.
Tagasi üles Go down
Cecilie Montez
10. klassi õpilane
Cecilie Montez

PostitaminePealkiri: Re: Lõpuks olen ma kohal.   Lõpuks olen ma kohal. I_icon_minitimePüh Okt 28, 2012 4:42 pm

"Ega ma on jah palju uusi," nõustus Cecilie sellega ning tegi siis oma läpaka kaane lahti samal ajal. Üsna pea lülitas selle ka sisse, samal ajal kui Becky seal riiete kappis soris. "Ma arvan, et toimub küll, ega need peod ei saa pidamata jätta," lausus CeCe neratades. Ta logis nüüd end msni sisse ning vaatas, kes siis seal sees on aga seal polnud kedagi huvitavat. "Kui ei toimu siis võime ise ka korraldada mõne," pakkus Cec välja siis midagi.
Tagasi üles Go down
Becky Gomez
10. klassi õpilane
Becky Gomez

PostitaminePealkiri: Re: Lõpuks olen ma kohal.   Lõpuks olen ma kohal. I_icon_minitimePüh Okt 28, 2012 4:45 pm

'' Ojaa! '' lausus Becky naeratades.Becky pani muusika tööle ja hakkas ajakirja lehitsema.Varsti hakkas ta tasasel häälel kaasa laulma ja oma jalgu muusika rütmis liigutama.
Tagasi üles Go down
Cecilie Montez
10. klassi õpilane
Cecilie Montez

PostitaminePealkiri: Re: Lõpuks olen ma kohal.   Lõpuks olen ma kohal. I_icon_minitimePüh Okt 28, 2012 4:50 pm

Cecilie otsustas ka siis oma kõrvaklapid arvutig ühendada ning siis arvutis muusikat kuulata. Ta niisama surfas nüüd netis ning kuulas muusikat.
Tagasi üles Go down
Becky Gomez
10. klassi õpilane
Becky Gomez

PostitaminePealkiri: Re: Lõpuks olen ma kohal.   Lõpuks olen ma kohal. I_icon_minitimePüh Okt 28, 2012 4:59 pm

'' Okei mulle aitab siin toas istumisest! '' lausus Becky kõrvaklappe peast võttes.''Ma lähen skateparki rulluisutama'' lausus ta voodilt püsti tõuses ja rulluise kotti toppides.Ta toppis kotti rulluisud, iPodi, kõrvaklapid ja pudeli veega.''Tsau ma lähen siis! '' lausus Becky uksest välja astudes.
Tagasi üles Go down
Cecilie Montez
10. klassi õpilane
Cecilie Montez

PostitaminePealkiri: Re: Lõpuks olen ma kohal.   Lõpuks olen ma kohal. I_icon_minitimePüh Okt 28, 2012 5:31 pm

"Okay, mine. Ma tulen ka siis millagil," hüüdis CeCe siis talle vastu igaks juhuks. Cec istus veel mõnda aega netis ning siis pani kõrvaklapid voodi peale ning avas siis oma kapi. Ta kavatses omal riideid vahetada ennem kui läheb skateparki, ega ta ometi sinna ometi kleidiga ei lähe.
Tagasi üles Go down
Lara Croft
10. klassi õpilane
Lara Croft

Postituste arv : 226

PostitaminePealkiri: Re: Lõpuks olen ma kohal.   Lõpuks olen ma kohal. I_icon_minitimeReede Nov 02, 2012 7:43 am

Siis astus tuppa sisse Lara. Viskas koti maha ning lausus ,, Lõpuks ometi. Oi tere, Cecilie.'' Ta võttis välja oma läpaka, istus suvalisele voodiotsale ning hakkas FB sõbrannaga chattima.

Moderaator / 12. klassi õpilane
Shin Ji Hyun

Postituste arv : 399

PostitaminePealkiri: Re: Lõpuks olen ma kohal.   Lõpuks olen ma kohal. I_icon_minitimeReede Nov 02, 2012 9:33 am

"Tere, Lara," lausus Cecilie aga samal ajal otsis edasi kapist omale riideid. Ta ei teadnud, mida selga panna, ta lihtsalt ei suutnud otsustada.

Tagasi üles Go down
Lara Croft
10. klassi õpilane
Lara Croft

Postituste arv : 226

PostitaminePealkiri: Re: Lõpuks olen ma kohal.   Lõpuks olen ma kohal. I_icon_minitimeReede Nov 02, 2012 5:21 pm

Lara hakkas asju lahti pakkima. Ta leidis endale voodi ning kapi. Aga tal oli liiga palju meike,ehteid ja riideid, ning need ei mahtunud kappi. Ülejäänud asjad,mis kappi ei mahtunud, jättis ta kohvrisse ning tõukas kohvri voodi alla. Siis pani ta kõrvaklapid pähe ning hakkas mussi kuulama.

PostitaminePealkiri: Re: Lõpuks olen ma kohal.   Lõpuks olen ma kohal. I_icon_minitime

Tagasi üles Go down

Lõpuks olen ma kohal.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1