Kooli Rollikas

See on Rollika foorum. Kui sa tead, kuidas Rollikas asjad on, siis liitu. Kui aga mitte, siis palun ära hakka nalja tegema. Aga kui sa tahad õppida, siis registeeri ja saada adminile PM. :)
 
PealehtOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Mitu kasutajat.
Registreeri I_icon_minitimeby Carmen Larene Kolm Dets 19, 2012 7:38 pm

» Õpilased (1.-12.)
Registreeri I_icon_minitimeby Missy Jones Kolm Dets 19, 2012 4:59 pm

» Õpetajad
Registreeri I_icon_minitimeby Missy Jones Teis Nov 27, 2012 2:12 pm

» Kasutaja Grupid.
Registreeri I_icon_minitimeby Emmalis Peach Püh Nov 25, 2012 4:04 pm

» Mida ma võiksin juurde teha?
Registreeri I_icon_minitimeby Jaanika Pintsel Laup Nov 17, 2012 1:57 pm

» Administraatorid/Moderaatorid
Registreeri I_icon_minitimeby Missy Jones Esm Nov 12, 2012 1:28 pm

» Lõpuks olen ma kohal.
Registreeri I_icon_minitimeby Lara Croft Reede Nov 02, 2012 5:21 pm

Kooli Rollikas

Kooli Rollikas - Registreerimise nõuded


Selle foorumi administraatorid ja moderaatorid annavad oma parima, et eemaldada siit ebasobilik materjal. Siiski on võimatu kõiki postitusi läbi vaadata. Seepärast pead sa nõustuma, et administraatorid, moderaatorid ja webmasterid ei vastuta siinsete postituste sisu eest ja need ei esinda nende huve.

Sul ei ole lubatud postitada sündusetuid, solvavaid, viha õhutavaid, ähvardavaid, seksuaalseid või muid materjale, mis võivad olla vastuolus kehtivate seadustega. Seda eirates võid sa saada kohese ja alatise banni ja sinu interneti teenusepakkujat teavitatakse sellest. Iga postituse IP aadress salvestatakse, et aidata neid tingimusi täide viia. Sa nõustud, et webmasteritel, administraatoritel ja moderaatoritel on igal ajal õigus eemaldada, muuta, liigutada või sulgeda iga teemat, kui nad seda vajalikuks peavad. Kasutajana nõustud sa, et sinu informatsioon talletatakse andmebaasis. Ilma sinu nõusolekuta ei jagata seda informatsiooni kõrvalistele isikutele aga foorumi meeskond ei ole vastutav potentsiaalsete häkkimiste eest, mille kaudu võib infot lekkida.

See foorum kasutab küpsiseid, milles salvestatakse sinu arvutis informatsiooni. Need ei sisalda personaalset infot. E-maili aadressi kasutatakse ainult registreerimisel ja parooli muutmisel ning taastamisel.

Registreerides nõustud sa nende tingimustega.